ŞANS BİLEKLİĞİ 


Altın bileklikler, tarihin en eski mücevherlerinden biri olarak dikkat çeken ve zamanla popülerliğini hiç kaybetmeyen zarif aksesuarlardır. Altının değeri, parlaklığı ve dayanıklılığı, bilekliklerdeki özel anlamı ve estetiği vurgulamak için mükemmel bir seçimdir. Zarif görünümleri ve dayanıklı yapılarıyla stilinizi tamamlar ve özel bir aksesuar seçeneği sunar. 

Altın bileklikler, göz alıcı zarafeti ve değeriyle öne çıkan aksesuarlardır. Farklı modeller ve tasarımlar arasından seçim yaparak stilinizi tamamlayabilir veya özel bir hediye seçeneği sunabilirsiniz. Altın şans bileklikleri, zamanın ötesinde bir modayı ifade eder. 

Sıklıkla tercih edilen altın bileklikler ufak detaylar ile anlamlandırıldığında daha da farklı bir boyut kazanır. Yeni nesil kuyumculuğun güvenli adres Aja Jewels, şans bilekliği başlığı altında çıkardığı Kaynak Bileklik modelleri ile dikkatleri üzerine çeker. Sonsuzluğu simgeleyen bu bileklikler ile kendinize veya sevdiklerinize değerli bir hatıra hediye edebilirsiniz. 


KAYNAK BİLEKLİK NEDİR ?

 
Kaynak bileklikler, altın zincir bilekliklerin benzersiz ve özel bir halidir. Büyük bir titizlikle 14 ayar altından usta bir işçilikte üretilmiş, zincir formunda bilekliklerin işin uzman danışmanları tarafından iki ucu birbirine kaynak yapılarak takılan bileklik modelidir. Kaynak bilekliklerin dayanıklı yapısı uzun süre kullanım için idealdir. Birden fazla çeşit modelde zinciri bulunmaktadır. Ekstra ekleyebileceğiniz charmları ile bilekliğinizi daha da özelleştirebilirsiniz. Charmlar, harf ve çeşitli figürlerden oluşan yine altından yapılmış minik eklentilerdir. 

Yurtdışında oldukça popüler olan Kaynak Bileklik uygulamasını Türkiye’de uygulayan ilk marka Aja Jewels’tır. Yeni nesil kuyumculukta adı sıkça duyulan Aja Jewels ürünlerindeki mükemmel işçilik, kalite malzeme, eşsiz tasarımları ile oldukça dikkat çeker. Tüm ürünlerine işledikleri zarafet ile, ilginizi oldukça çekecektir. 

Türkiye’de ilk defa Aja Jewels tarafından uygulanmış kaynak bileklikler oldukça ilgi ve beğeni toplamıştır. Size ve sevdiklerinize şans getirecek bu bileklikleri dilerseniz online alışveriş siteleri www.ajajewels.com üzerinden, dilerseniz Bağdat Caddesi ve Nişantaşı şubelerinden temin edebilirsiniz. Buraya tıklayarak hemen randevu alabilirsiniz. 


KAYNAK BİLEKLİK FİYATLARI 


Özgün hikayesi ve eşsiz tasarımları ile karşımıza çıkan kaynak bileklikler birden fazla model seçeneği barındırır. Zincirinin haricinde ilave olarak ekleyebileceğiniz charmları ile bilekliğinizi kişiselleştirebilirsiniz. Kaynak bileklik fiyatları seçeceğiniz zincir bilekleri ve charmlara göre değişiklik gösterir. Kullanılan altının ayarı, seçeceğiniz bileklik modeli ve ekleyeceğiniz charmların da tüm özellikleri dikkate alınarak fiyatlar belirlenir. 

Aja Jewels, kaynak bileklik yapan yerler arasında ilk sırada yer alır. Kusursuz işçilikleri ve birbirinden güzel eşsiz tasarımları ile dikkat toplayan bir kuruluştur. 14 ayar altını saf halinden ince ince işleyerek siz değerli müşterilerine kaliteli, kusursuz işçilikle üretilmiş, benzersiz tasarımlı takılar sunar. Satın aldığınız her ürünün sertifikalı olarak ulaşması da ekstra güven sağlar. 


AJA SONSUZ ŞANS BİLEKLİĞİ MODELLERİ 


Şans Bileklikleri çeşitli modellerle sunulur ve her zevke hitap eder. Bu bileklikler, zarif ve klasik bir görünüm sağlar. İnce ve zarif görünümleri ile bileğinizi kusursuz bir şekilde tamamlar. Tek zincir yapıda olan şans bileklikleri için özel tasarlanmış charmlar bulunur. Harf ve çeşitli figürlerden oluşan charmlardan dilediğinizi seçerek bilekliğinizi özelleştirebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde kendinize özgü ve anlamlı hale getirebilirsiniz. 

Stilinizi tamamlamanın yanı sıra iyi bir hediye alternatifi olan Aja Şans Bileklikleri kaynak uygulaması ile sonsuzlaştırılıyor. Siz de sevdiklerinizle bu şans bilekliklerini tercih ederek birlikteliğinizi anlamlandırabilirsiniz. Seçeceğiniz bu bileklikler beraberliğinizdeki sonsuzluğu temsil edecektir. Zarif ve ilgi çekici modelleri ile ilave edilebilir charmları sayesinde bilekliğinizi kişiselleştirebilir, sonrasında eklemeler çıkarmalar yaparak alternatif şekilde kullanabilirsiniz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR