Sıkça Sorulan Sorular


Satın aldığım ürünü iade edebilir miyim?
Ajajewels.com’dan yapacağınız alışverişlerde, ürünün teslim alındığı tarihten itibaren 14 gün süresince mesafeli satış sözleşmesi kapsamında iade hakkınız mevcuttur. Detaylı bilgi ve iade koşulları için Garanti, iade ve değişim sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Beğendiğim bir ürünü takım yapabilir miyim?
Tek olarak satın aldığınız ürünü dilerseniz sitemizden takım haline getirebilirsiniz. Takımı olmayan bir ürün satın aldıysanız, özel tasarım olarak üretmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Aldığım yüzük parmağıma büyük / küçük geldi ne yapmalıyım?
Yüzük ölçünüzü bize bildirmeniz durumunda, ücretsiz olarak parmağınıza uygun hale getirebiliriz. Ölçülendirme işlemleri için bizimle iletişime geçerek size vereceğimiz kod ile birlikte ürünü ücretsiz olarak kargolayabilir ya da Bağdat Caddesi Aja Jewels mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.


Ürünümün tamiri Aja Jewels mağazasında değil, farklı bir kuyumcu / atölye / kişi tarafından yapılırsa ürünüm garanti kapsamından çıkar mı?
Aja Jewels dışında üçüncü şahıs ve / veya kurumlar tarafından boyut ayarlama ve ölçülendirme dahil olmak üzere, onarım vb. herhangi bir müdahalede bulunulan ürünler garanti kapsamı dışında kalacaktır. Garanti koşullarımızı görmek için tıklayın.


Aldığım ürün ile ilgili bir sorum veya sorunum var, ne yapmalıyım?
Tüm soru ve talepleriniz için 0850 241 09 20 hattımızdan ya da [email protected] 
e-posta adresimizden müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.


Online satışınızdaki ürünler ile mağazanızdaki ürünler aynı mı?
Mağazamız ve online satıştaki ürünlerimiz farklılık gösterebilmektedir. Fiziki mağazalarımızda çok daha geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Mağazamızın konumunu görmek için lütfen tıklayınız.


 Online ve mağazada fiyatlarınız aynı mı?
Kampanya ve dönemsel indirimlerimiz hariç olmak koşuluyla, tüm satış platformlarımızda aynı fiyat politikası uygulanmaktadır.


Özel tasarım mücevher yaptırmak istiyorum, nasıl bir yol izlemeliyim?
Hayalinizdeki tasarım mücevheri yaptırmak için 0850 241 09 20 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek, tasarımcılarımızla görüşebilirsiniz.


Kargo firmasını kendi isteğim doğrultusunda seçebilir miyim?
Ürünlerimizi, UPS güvencesi altında sizlere ulaştırıyoruz. 


Sitenizden ilk kez alışveriş yapıyorum, güvenli mi?
Sitemizdeki tüm alışverişlerinizde kartınız ve kart bilgileriniz 3D Secure (3 Boyutlu Güvenlik Sistemi) ile korunmaktadır. Ödeme işlemi sırasında bankanıza ait 3D Secure ekranına yönlendirilirsiniz ve bankanıza kayıtlı cep telefonu numaranıza gelen onay kodu ile işleminizi tamamlarsınız. Alışveriş sırasında kullandığınız kredi kartınız, bankanızın ödeme sistemleri güvencesinde olup, Aja Jewels de dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından kesinlikle görülemez.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR