Garanti Şartları


AJA Jewels altın ve pırlanta ürünleri satın alındığı tarihten itibaren 2 yıl süresince bakım garantilidir.
Ürünlerinizin garanti kapsamında olması için mutlaka ürün ile birlikte fatura ve sertifikalarının ibraz edilmesi gerekmektedir. Fatura ve sertifikası ibraz edilmeyen ürünler garanti kapsamı dışında kalacaktır.


AJA Jewels dışında üçüncü şahıs ve / veya kurumlar tarafından boyut ayarlama ve ölçülendirme, onarım vb. herhangi bir müdahalede bulunulan ürünler garanti kapsamı dışında kalacaktır.
Ekspertiz değerlendirmesi sonucunda kullanıcı hatalarından kaynaklandığı tespit edilen deformasyonlar ve / veya kullanım koşulları dışında kullanılan, saklama koşullarından dolayı zarar gören, darbe almış, herhangi bir kimyasal ile temas etmiş ürünler garanti kapsamı dışında kalacaktır.

 

İade ve İptal Şartları

Ürünün teslim alındığı tarihten itibaren 14 gün süresince mesafeli satış sözleşmesi kapsamında iade hakkınız mevcuttur.
İade ve değişim işlemleriniz için 14 gün içerisinde sipariş numaranız ile birlikte [email protected] adresinden veya 0850 241 09 20 Whatsapp hattından bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
İade talebinde bulunduğunuzda, ürünü size verilecek Gönderi Kodu ile tarafımızca belirtilen kargo firması ile göndermeniz gerekmektedir. Gönderi Kodu olmadan ve tarafımızca belirtilmeyen firmalardan yapılan gönderilerde AJA Jewels  gönderi ödemesini karşılamamakta ve sorumluluk kabul etmemektedir.
İade edilecek ürün kullanılmamış ve hasarsız olarak, size gönderilmiş şekliyle faturası, irsaliyesi, sigorta formları, garanti ve bakım kılavuzları, pırlantalı bir ürün ise sertifikası ve varsa hediye ürünleri ile birlikte eksiksiz olarak tarafımızca belirtilen adrese gönderilmelidir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. Şirket adına düzenlenen faturalarda, iade işleminin gerçekleşmesi için şirketiniz tarafından düzenlenecek iade faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ve eksik gönderilerde iade kabul edilmemektedir.
Tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen ve / veya üzerinde değişiklik ya da ilave yapılan, e-ticaret sitemizde sunulandan farklı bir maden renginde veya farklı bir taş ile kişiye özel üretimler ve özel tasarımlar ile yüzük içi yazısı yazılmış evlilik alyanslarında iade, iptal ve değişim yapılamamaktadır. Hijyen kuralları gereği piercinglerde değişim ve iade yapılmamaktadır
Outlet ürünlerde ve özel kampanyalar kapsamında belirtilen ürünlerde iade ve değişim kabul edilmemektedir.
Tüketiciye teslim edildikten sonra, tüketicinin talebi doğrultusunda değişiklik yapılan, yüzük, kolye, bileklik boyu ölçülendirilmesi yapılan ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır.
İade edeceğiniz ürünün bize ulaşmasının ve iadenizin onaylanmasının ardından, ürün bedeli 14 gün içerisinde ödeme şeklinize göre tarafınıza iade edilecektir. Havale/EFT yoluyla yapılan ödemeler banka hesabınıza, kredi kartı ile yapılan ödemeler kredi kartınıza iade edilir.

 

Değişim Şartları

Ürününüzü, kullanılmamış ve hasar görmemiş olmak kaydıyla fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz.
Değişim yapılacak ürünün kullanılmamış ve hasarsız olarak, satın alma sırasındaki haliyle, faturası, garanti ve bakım kılavuzları, pırlantalı bir ürün ise sertifikası ve varsa hediye ürünleri ile birlikte eksiksiz olarak mağazalarımıza getirilmesi gerekmektedir. Eğer ürününüz hediye ise ürün sertifikası ile birlikte değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Faturası veya ürün sertifikası olmayan ürünlerde değişim işlemi yapılmamaktadır.
Değişim yapılacak ürünün tüm tutarı için ya da karşılığında alınacak yeni ürünün fiyatının, değiştirilecek üründen daha düşük olması durumunda aradaki fiyat farkı için hediye çeki düzenlenebilir.
Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın, gümüş vb.)  kategorisinde yer alan tüm ürünlerimiz yasa çerçevesinde kayıpsız para iadesi kapsamı dışında kalmaktadır.
Tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen ve / veya üzerinde değişiklik ya da ilave yapılan, mağazamızda sunulandan farklı bir maden renginde veya farklı bir taş ile kişiye özel üretimler ve özel tasarımlar, yüzük içi yazısı yazılmış evlilik alyansları ile boyut ayarlama ve ölçülendirme yapılan ürünler değişim ve iade kapsamı dışında kalmaktadır.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR