$0.00
$0.00
$0.00
$0.00
$0.00
$0.00
$439.44 + KDV
$320.79 + KDV
$328.70 + KDV
$707.49 + KDV
$1,045.86 + KDV
$232.02 + KDV

 

ALTIN KÜPE


Yüzyıllar boyu bin bir zahmet ile doğa da saf halde bulanan Altın, bulunduğu zamandan bugüne oldukça değerli görülen gerek yatırım gerek aksesuar olarak kullanılan değerli bir madendir. Aja Jewels, bu değerli madeni, özgün tasarımlar ve kusursuz işçilik ile üreterek her ürünü başlı başına bir zerafete dönüştürmüş, her tarza ve her yaşa uygun hale getirmiştir. Kaliteli işçilikleri sayesinde, ürünlerinin uzun süreler zarar görmeden, ilk günkü gibi kusursuzca kullanım avantajını sunar. 


Altın küpe, bir kadın için en vazgeçilmez aksesuarlardan biridir. Tarzıyla fark yaratmak isteyen zerafet temsili kadınların en şık tamamlayıcısıdır. Yeni nesil kuyumculuğun güvenli adresi Aja Jewels, size bir takıdan daha fazlasını sunar. Her kesime hitap eden modelleri ve kusursuz işçilikleri ile aynı zamanda çok özel bir hediye alternatifi sunar. Günlük kullanıma uygun modellerinin yanı sıra, davet, düğün gibi organizasyonlarda şıklığınızı tamamlayacak küpe, bileklik, kolye modellerini sitemizde kolaylıkla bulabilir, uyumlu tasarımları sayesinde birbirleri ile kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. 


KÜPE MODELLERİ 


Küpe, bir kadının doğal zarafetinin göz alıcı tamamlayıcısıdır. Günlük yaşamda olsun, bir davet veya organizasyonda olsun sıkça tercih edilen takılar arasındadır. Her kombin için sık sık farklı modellerde takılar takmak oldukça tercih edilse de, bazen tek bir modeli birden fazla alanda kullanmak isteyebilirsiniz. Birbirinden farklı tarzda, tasarım küpe modelleri barından Aja Jewels, her modelinde ayrı mükemmellikte çalışmıştır. 


Altın küpeler uzun yıllar boyu kadınların en sık tercih ettiği takılardır. Kimi kısa süreli kullanım sağlasa da kimisi yıllarca aynı küpeyi kullanabilmektedir. Her iki durumda da bir takıdan beklenti yüksek olabilmektedir.  İşçiliğinde kullanılan 14 ayar altın, özenli üretimi sayesinde ister uzun süreler ister kısa sürelerde kullanım sağlayın her zaman aynı kalitede kalacaktır. 


Altın küpe modelleri birbirinden farklı desen ve tasarımlar ile karşımıza çıkar. Geometrik şekillerin birbiri ile kombinasyonu ile oluşturulan Halka Küpeler tarzınızın en dikkat çekici parçası olurken, adeta bir su damlasını ifade eden tasarımları ile genellikle günlük şıklıkta tercih edilen Top Küpeler, günlük ve özel günlerinizde şıklığınızın tamamlayıcısı olacaktır. 

Yüzyıllar boyu dönemin en değerli mücevherlerinden olan Pırlanta, altının doğal kusursuzluğu ile buluşarak yeni bir anlam kazanıyor. Aja Jewels’ın kıymetli tasarımlarından Pırlanta Küpe modelleri, zamansız tasarımları ile girdiğiniz her alanda dikkatleri hızlıca üzerinize çekecek niteliktedir. Şıklığınızı tamamlayacak, kalite işçilik ile üretilmiş, birden fazla model alternetifleri ile Altın Küpe modelleri Aja Jewels’ta sizleri bekliyor. 


ALTIN KÜPE FİYATLARI 


Uygun fiyatlı birden fazla altın küpe modeli bulunmaktadır. Kullanılan altın ayarına, tasarlanan modelin işçiliğine göre fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Altın küpe satın alacağınız zaman mutlaka güvenilir yerleri tercih etmeniz önemlidir. Seçeceğiniz modeli rahatlıkla kullanabileceğiniz nitelikte seçmeli ve yüz tipinize uygun modeli öncesinden araştırmalısınız. Bunun yanı sıra satın alacağınız küpeyi kimi zaman diğer takılarınızla kombinleyebileceğinizi de değerlendirmeniz gerekir. 

Altın Küpe fiyatları için sitemizde küpe kategorisine tıklayarak tüm modelleri görebilir, tarzınıza en uygun modeli seçerek güvenle satın alabilirsiniz. Aja Jewels, hızlı ve güvenli kargo teslimatlarının yanı sıra, Caddebostan ve Nişantaşı ilçelerinde bulunan mağazalarında da siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. 


Kendinize yapacağınız bu değerli alışverişin yanı sıra sevdikleriniz için de küpe modelleri iyi bir hediye seçeneğidir. Özellikle anneler günü hediyesi olarak birden fazla araştırma yaparak onlar için en değerli hediyeyi bulmaya çalışırız. Kıymetli anneniz, eşiniz veya sevdikleriniz için yüksek anlam taşıyan, birbirinden güzel ve değerli hediye seçenekleri Aja Jewels’ta.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR